- 07.06.2024 / 16:07
«Fast Education» Guest lectures loyihasini davom ettiradi. Ushbu loyihada hayotda ma’lum sohada muvaffaqiyatga erishgan shaxslar bilan suhbatlar bo’lib o’tadi.
Navbatdagi mehmonimiz barchamizga tanish bo’lgan «Edu Action» hamda «Millat umidi» universiteti asoschisi Umidjon Eshmukhamedov!
Suhbat «O‘zgarishlarga moslashish» mavzusida bo’lib o’tadi. Tadbir davomida ustozimiz Botir Djurayev hamda Umidjon Eshmukhamedov yoshlar uchun kerakli bo’lgan qimmatli maslahatlar, hayotiy tajriba asosida to’plangan bilim va tavsiyalari bilan bo’lishadilar.

• 07.06.2024 / 16:07
"Fast Education" will continue the project of Guest lectures. In this project, interviews will be held with people who have achieved success in a certain field of life.
Our next guest is Umidjon Eshmukhamedov, founder of "Edu Action" and "Millat umidi" University, who is familiar to all of us!
The interview will be held on the topic "O‘zgarishlarga moslashish". During the event, our mentors Botir Djurayev and Umidjon Eshmukhamedov will share valuable advice for young people, knowledge and recommendations gathered on the basis of life experience.